...Jsme ze stejné látky z jaké jsou sny a naše malé bytí obklopuje snění. Jsme jako stíny vržené zpět do reality. Duše uzamčené v cizím těle. Odrazy skutečnosti v nekonečnu ...

Červen 2008

Co se dělo - nedělo

25. června 2008 v 14:00 | Dae |  A co víc, vše a nic
REKAPITULACE

S hrůzou zjišťuji, že za dva dny mi začínají prázdniny...tenhle měsíc utekl nějak moc rychle. Proběhlo tolik akciček a já o nich nenapsala ani čárku!, a tak sem vyšetřila nějaký ten čásek a jala jsem se je sem šoupnout =)

Tak začneme hezky od začátku:
10.6. V Selesiánském dovadle se konalo celovečerní vystoupení T(aneční)S(kupiny) ZKRAT ... To si Vás dovolím odkázat na stránky Agony-san, neb přeci jen to je "její" skupina, tak tam toho o tom bude mít víc(aspoň doufám, u ní člověk nikdy neví)...Každopádně to bylo parádní, všechny chorožky byly super (s přehledem ale vedla Mr.Tvolky =) a samo-sebou suprová moderna)

13.6. - 14.6. Privatek u Magdy =) O tom jsem se jistě zmiňovala (doufám)

20.6. - 21.6. To byl "třídní" výlet na Slapy, zůčastnila se asi 1/3 třídy, přičemž já si užívala pohodlí domova =) a šla s kámošem do kina na Narnii =) (pohádky jsou občas zapotřebí)
Mílovými kroky dobíháme do konce...
24.6. Náš milovaný sportovní den...byla to nuda jako minulý rok, ale co se dá dělat =) Aspoň jsme si pokecaly a pozorovat (zejména některé) sportující spolužáky taky není k zahození *vzpomíná na staré časy s Indošem a na nové se Žabičkou* (to neřešte...Agony pochopí) a aby to ho ten den nebylo málo, ještě jsme se vypravili do divadla (Magda, Monika, Klárka, Slávka, Lucka, Jirka a Já jsme se zůčastnili Experimentu )

Mno a teď už jen pařby budoucnosti nepříliš vzdálené...

26.6. Se ocitnu u Klárky na "GRILOVACÍ PÁRTY" ... budem tam (snad celá) 2.B i přespávat, takže jsem dost zvědavá v jakém stavu se dohrabeme pro výzo =).... a aby toho nebylo málo, po vysvědčení se táhne na další grilování, tentokráte u Ondry =) Takže už nemohu dospat, resp. snažím se toho naspat co nejvíc, jinak opravdu netuším, zda budu o víkendu k použití =)


Přeji všem co se tu, náhodou nebo cíleně, zjevíte krásný dva měsíce klidu...
pořádně si je užijte!

Dae

Real Drive

20. června 2008 v 9:19 | Dae |  Anime

Real Drive


Narazila jsem na to letos na Animefestu (musím přeznat, že mě to zaujalo především proto, že počítačové síti, v niž se dá žít, říkají Metal - Meta Real ). Grafiku to má podobnou jako Kiddy Grade nebo Gundam (atd.), zároveň to ale využívá i prvky Blue Gender a podobných starších anime. Libuje si to v pastelových barvičkách a krátkých sukních.. nicméně bylo to poprvé co jsem v anime vyděla dívčiny, které NEBYLY kresleny podle proporcí anorektických modelek.

Celý název : RD Sennou Chousashitsu
Název japonsky : RD 潜脳調査室
Název česky : Real Drive
Kategorie : sci-fi a pod.
Producenti : Production I.G, Shirow Masamune

Zase na kalbě

15. června 2008 v 16:33 | Dae |  A co víc, vše a nic

ZASE

...a proč ne? Je pravda, že už to začíná být poněkud monotóní, ale proč ne? =)

Bílá kočka na odstřel

4. června 2008 v 18:48 | Dae |  Povídky a úvahy

Bílá kočka na odstřel


Zuzana stiskla zvonek u dveří a pocítila směsici strachu a vzrušení. Stála sama samotinká na chodníku před vysokým železným plotem objímajícím rozlehlou zahradu patřící ke starobylému domu stojícímu uprostřed zasněžené krajiny.
Byla hrozná zima a tak jí těch deset minut čekání připadalo nekonečných.
"Tak jak? Byl nějaký problém?" K plotu přikráčel mohutný muž oblečený ve skvěle padnoucím černém obleku. Zuzana se poklonila a zavrtěla hlavou.
"Nebyly s ním žádné problémy…"
"Takže vše jak má být?" Na tváři se jí usadil omluvný výraz.
"No…skoro ano. Jen má o jednu ránu víc…" Omluvný výraz trochu ztuhl, když se podívala velikánovi do ledových očí.
"Takže jako vždy."Povzdechl si a zakroutil nad ní hlavou.
……